מקום גדול לעסקים קטנים

לא בכדי עסקים קמים ונופלים,  70 אחוז מהעסקים הקטנים לא שורדים את השנה הראשונה.

ישנן סיבות רבות לכך,  אבל לפעמים כל מה שנדרש זה ייעוץ שיווקי לעסקים טובים שילווה את הקמת העסק בשנה הראשונה לקיומו, על מנת שיצליח להרים את הראש מעל המים הסוערים הללו ויישאר שם מבלי לטבוע.

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים הינו דבר חשוב מהמעלה הראשונה, ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים בהכרח חיים את השוק הזה הקרוי עסקים קטנים, יועצים שיווקיים אשר מבינים את העולם שסביבם.

בראש ובראשונה הם יסייעו לעסק לבנות קהל מטרה ולאפיין אותו במדוייק. לאחר מכן ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ימקד את העסק בבניית אמצעי הפרסום והשיווק, הן מבחינת גודל התקציב הראשוני והן מבחינת אופי העסק והמוצר הנמכר והן לפי קהל היעד שנבחר.

אחרי שעושים פילוח שוק מדוייק – ייעוץ שיווקי יידע לתת מענה נכון יותר לאותו שוק.  האם הפייסבוק יספיק או שעלי לפרסם גם בעיתונות, בטלויזיה או ברדיו?  יש להתאים את המסר הפרסומי לקהל היעד של העסק  ואם יש יותר מאחד אז ניתן לחשוב על כמה אמצעים. כמובן שיילקח בחשבון האמצעי הזול והמותאם תקציבית.

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים מבינים כיום, שלקוחות רוצים ודורשים יותר ממוצר מעניין, פרסום טוב וענייני – הם רוצים ומחפשים שיתקשרו איתם. שיקשיבו להם ויענו לצרכיהם! חשוב להקשיב ללקוחות, לאותו קהל יעד שצורך את המוצר או את השירות. הכרחי  להבין מה הם עוד צריכים, היכן חשוב להשתפר וכד’. הלקוחות יבחינו בכך שאתם מקשיבים להם – ובאמצעות כך תרכשו את נאמנותם  לעסק ולמוצר! אין טוב מזה.

לא מעט נשמע מפי אותם יועצים ומאמנים בייעוץ שיווקי לעסקים קטנים – שאומרים שיש לתת מקום של כבוד לעובדים!  הם, כמו שאומרים ובצדק הנכס של החברה! אם הם יחושו גאוות יחידה, אם הם יהנו להגיע בבוקר לעבודה – זכיתם בשגרירים מצוינים ובתפוקה טובה יותר.

ומה עם שיתופי פעולה? יד לוחצת יד אינו מונח גס ויש לאמצו בחום רב בעיקר כשמדברים על עסקים קטנים. ניתן למצוא עסקים משלימים , עסקים שכנים אשר יכולים לעבוד איתנו בשיתוף פעולה. אנחנו נשלח את הלקוחות שלנו אל העסק הסמוך או המשלים  והוא ישלח אלינו את שלו. בכל נוכל להגדיל את כמות הלקוחות במינימום מאמץ ותקציב – והרי זה משובח

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים הינו דבר חיוני לקיום העסק. השיווק הוא לב ליבו של כל עסק וחשוב מאד להבין את עומק הפרטים.

97.70.GPS    GPS  לעסקים הנה חברה מובילה לליווי ואימון עסקי לעסקים קטנים ובינוניים עשרות המנהלים העסקים מטמיעים תהליכי עבודה לשיפור ביצועים – הגדלת המכירות והתייעלות כלכלית. GPS  לעסקים מתמחה בשיפור תהליכים בתחומי – המכירות, השיווק, המיתוג, הארגוני, השירותי והכספי

עיצוב האתר ע"י קבוצת "הארץ"