חשמל לעסקים

בעמוד זה ניסינו לרכז את כל המידע הרלבנטי עבורכם – בעלי עסקים – גדולים, בינוניים וקטנים בממשק שלכם עם חברת החשמל. הטקסט מכיל לינקים רלבנטיים למידע באתר החברה או באתרים מסייעים.
כחלק מהשירות, חברת החשמל מציעה לכם בין היתר מחשבונים וטיפים להתייעלות אנרגטית בעסק ובבית.

עסקים – הקמה ופתיחה:

אם ברצונך לפתוח עסק חדש אנחנו נשמח ללוות אותך בכל השלבים ולסייע בכל שאלה:

בפתיחת עסק חדש בו נדרש חיבור חדש לרשת החשמל אנו ממליצים כי תבצעו את הזמנת החיבור מוקדם ככל האפשר – אפילו לפני קבלת היתר הבניה או האישור, וזאת, על מנת לאפשר לנו לערוך את התכנון, התיאומים והבדיקות הנדרשים ולבצע את החיבור במועד שיתאים להפעלת מתקנכם.

בתוך 30 ימי עבודה מתשלום המקדמה אנו נתאם אתכם את כל שלבי הפעילויות הטכניות לצורך ביצוע העבודה – גם את אלו להם אתם נדרשים. במקביל, ייקבעו לוחות הזמנים המתאימים לביצוע העבודה ואבני הדרך לתשלום.

עם סיום תשלום יתרת ההזמנה- ולאחר שחשמלאי (בעל ההסמכה הנדרשת), המועסק על ידיכם, סיים את הכנת מערכת החשמל הפנימית בבניין, יש להגיש לחברת החשמל – באמצעותו – את תכניות מערכת החשמל הפנימית בבניין ולהזמין בדיקת תקינות ובטיחות של המערכת.

במידה ונכנסתם לעסק קיים או הקמתם את העסק באתר/חנות /דירה קיימים, ואתם נדרשים להגדיל את חיבור החשמל הקיים, עליכם לפנות לבצע הזמנה להגדלת חיבור.

כל הפרטים אודות מרכיבי התשלום עבור התחברות למערכת אספקת החשמל מפורטים כאן.

לסימולטור לחישוב עלות חיבור חדש לרשת החשמל או הגדלת החיבור הקיים בעסק שלכם לחצו כאן

במידה ונכנסתם לעסק קיים או הקמתם את העסק באתר/חנות /דירה קיימים–חשוב להחליף את שם הלקוח ולהודיע לחברת החשמל על סיום ההתקשרות עם הלקוח הקודם ומועד תחילת שהותכם בעסק (בעיקר על מנת להימנע מאחריות על חובות עבר של המקום באם ישנם כאלה). לפרטים נוספים והנחיות מלאות להחלפת שם לקוח בחברת החשמל לחצו כאן

לפרטים נוספים אודות הקמת עסק ופתיחתו לחצו כאן

עסקים – שגרת פעילות שוטפת :

לאחר פתיחת העסק חברת החשמל עומדת לשירותך – לכל נושא ועניין.

ניתן להירשם לשירות האישי ולקבל מידע בכל רגע נתון על צריכת החשמל בעסק שלכם.

תעריפי החשמל משתנים על פי סוג החיבור של העסק שלכם. לפירוט התעריפים לחצו כאן.

חברת החשמל מסייעת בהתייעלות אנרגטית תוך מתן טיפים לצריכה נבונה בחשמל וטיפים שונים לחיסכון בחשמל בבית ובעסק. באתר חברת החשמל תוכלו למצוא מחשבונים שונים שיכולים לסייע להם בהתייעלות, בחישוב הצריכה ובבחירת מכשירי החשמל והשימוש בהם בעסק שלכם.

שאלות ותשובות נוספות בנושא תעריפים, הפסקות מתוכננות דרך האפליקציה וחישוב חשבון החשמל ועוד תוכלו למצוא כאן.

עסקים – סגירה והעברה:

עם סגירת העסק או העברת הבעלות עליו חשוב ליידע את חברת החשמל על סגירת חשבון ושנוי שם הלקוח במקום. לפרטים נוספים ומידע על שנוי שם הלקוח וסיום חשבון לחצו כאן

בכל שאלה ומידע אנחנו כאן בשבילכם בכל רגע logo-small

עיצוב האתר ע"י קבוצת "הארץ"